דואר אדום | קליק אחד ושלאגר אתר הבית
10.19.2017 | יום חמישי כ"ט תשרי ה'תשע"ח | ב"ה
 
- אלי הרצליך בעבודות על אלבומו השני עם יואלי דיקמן משה לאופר ואלי קליין ואיצי ברי

- יוסי גרין מסיים בימים אלה פרוייקטים שונים עם ׳שלמה שמחה׳ ומקהלת ׳יידיש נחת׳

- הפרוייקט הגדול של שלאגר יוצא לחנויות בארה״ב ובארץ ע״י חברת ניגון מוצאי תשעה באב.

- האלבום הישראלי של אברהם פריד ״כמה טוב שנפגשנו״ בחנויות מוצאי תשעה באב

- מיילך קאהן מוציא מיד לאחר תשעה באב את אלבומו הבכורה ׳יעדער איינער׳

- מוטי שטיינמץ בשלבי מיקסים סופים לאלבום הביכורים שלו. על העיבודים חתומים משה לאופר ויואלי דיקמן - תאריך השקה: נדחה לר״ח שבט

- יוני שלמה מסיים בימים אלה הקלטות לאלבומו החדש - פרטים בהמשך

- גדול המלחינים יוסי גרין התחיל לעבוד על ״התו העשירי״. פרטים יבואו

- הזמר צודיק גרינוואלד עובד במרץ על אלבומו השני, איתו ישיק קליפ וידאו מושקע. על ההפקה יוסי גרין

השיר ׳הכי הכי׳ בפרויקט המוסיקלי של שלאגר
וחזקת ׳דדי׳
לאותו הזמן ׳מוטי שטיינמץ׳
אגדלך ׳יידל׳
נרי ׳גד אלבז׳
כינור ׳לוי פלקוביץ׳
לא ברשימה


הוספת רשומה   |  בקשת רשומה
 
 
 
  אבי אילסון (נחום הפקות וייצוג אומנים)
avi ben israel   אבי בן ישראל (אלי בן הרוש)
Avi Nakash   אבי נקש
  אביאל יאיר נחום (יחסי ציבור)
Avremi Roth   אברמי רוט
Areleh Lipsker   אהרלה ליפסקר
  אהרלה נחשוני ותזמורתו
Ayelet Hashachar   איילת השחר
  איכלביץ דוד (פיני רוטשטייין)
  אלי אוסדון
Eli Asaraf   אלי אסרף ותזמורתו
eli gerstner (eli dolinsky)   אלי גרסטנר (אלי דולינסקי)
Eli Cohen (Yaniv Itschak)   אלי כהן ותזמורתו (יניב יצחק)
Eli Laufer   אלי לאופר
Elikam Buta (Eden Productions)   אליקם בוטה (עדן הפקות)
alex mitelman (יוחאי & lubin)   אלכסנדר מטלמן (יוחאי & lubin)
  אלעד כהן
Elad Tsfira (ETProduction)   אלעד צפירה (א.צ.הפקות)
elad shaer   אלעד שער (A.G מיוזיק)
Assaf Shefer (Yeshivish Simche)   אסף שפר ותזמורתו (ישיבישמחה)
Erez Shmueli   ארז שמואלי
ariek kablan   אריאל קבלן
Arie Bronner   אריה ברונר (יוחאי&lubin ייצוג אומנים)
Aryeh Glazer   אריה גלזר
Arik Dvir   אריק דביר
beni barda   בני ברדא
  ברונר יהושע
Ginsberg Hershi (Shimix)   גינסברג הערשי (שימיקס)
Gershon Freishtat (David Fadida)   גרשון פריישטט (דוד פדידה)
  דביר כהן
  דוד בארי
  דני אבידני ותזמורתו (יוחאי&lubin ייצוג אומנים)
  דניאל והתזמורת (אליה )
Hamenagnim (Moshe Roth)   המנגנים (מוישי רוט)
Nigun Sh'balev   הניגון שבלב
haim simantov   חיים סימן טוב
  יואלי דיקמן ותזמורתו (עוזר דרוק)
Youval Taieb   יובל טייב (Taieb Dany)
yoni eliav   יוני אליאב
  יוני אליאב ותזמורתו (יוני)
Yossi Fraenkel (Yossi Fraenkel)   יוסי פרנקל (יוסי פרנקל)
  יוסף חיים בן משה
Yanki Zingboim   ינקי זינגבוים
yakir vana (HD prduction)   יקיר ונה (חיים דבש הפקות)
(eviatar)   ישראל בצרי (אביתר)
isral meir (noam shaz)   ישראל מאיר (נועם שץ)
yisrael munk   ישראל מונק
israel sosna   ישראל סוסנה
Yisrael Parnes   ישראל פרנס
israel bash (IB production)   ישראליק בש (IB production)
Armonya Band (Yosef Ehrenfeld)   להקת ארמוני-ה (יוסף ארנפלד)
Mebereshit band (Adir)   להקת מבראשית (אדיר)
Rimonim Band (Yeshai Ben Zvi)   להקת רימונים (ישי בן צבי)
levi utinski   לוי אוטינסקי
Leibale Lipsker   לייבלה ליפסקר
Meir Adler   מאיר אדלר
bass meir   מאיר בס
MEIR ISRAEL   מאיר ישראל
  מוטי גלזר
METDAD TASA (AVIAD)   מידד טסה (אביעד גיל)
  מיכאל טפלינסקי (בנימין בורנשטיין)
  מיתרי הזהב - מקהלת חזנים (דוד פדידה)
  מנחם הרמן ותזמורתו
  מנחם הרמן ותזמורתו
Menachem Levy   מנחם לוי
  משה אברהם [מושמוש] (יוחאי&lubin ייצוג אומנים)
Moshe Laufer   משה לאופר
  נחמן גולדמן (יוסי פרנקל)
Ami Cohen   עמי כהן
Amiran Dvir   עמירן דביר
Invei Hagefen (Noam Chayat)   ענבי הגפן (נועם חייט)
akiva margaliot   עקיבא מרגליות
  פרחי חדרה (יוסי הופמן)
  קובי ברומר (אביגדור מאיר)
Ruvi Banet Orchestra   רובי בנט ותזמורתו
roni levi (yafit levi)   רוני לוי ותזמורתו (יפית לוי)
shaul hayun   שאול חיון ותזמורתו (ש"ח הפקות בע"מ)
Shai Barak   שי ברק
shay wayner   שי ויינר
  שימי הרשנבוים (פנחס בן נאים)
  שירת המלאכים מקהלת ילדים (דוד פדידה)
  שלום קופרמן (מן שמיא הפקות)
  שלמה ברונר
shmuel yeffet (ariel vinet)   שמואל יפת (אריאל וינט)
shmulik yankovich   שמוליק ינקוביץ
  שניאור רוזנבלום
  תזמורת " יהלום " (דוד מילר)
  תזמורת "שמחה" (m&d הפקות ויח"צ)
  תזמורת אליאב שרף (דניאל)
Tizmoret Leava (Yechiel Greenberg)   תזמורת להבה (יחיאל גרינברג)
Nigunim Orchestra (Reuvon Chavsov)   תזמורת ניגונים (ראובן חבסוב)
orchestra kolmitzhalot (moti sayag)   תזמורת קול מצהלות (מוטי סייג)
Shlager Orchestra (Eli Dgani Productions)   תזמורת שלאגר (אלי דגני הפקות)
Shalhevet Orchestra (Gilad Potolsky)   תזמורת שלהבת (גלעד פוטולסקי)
Simche band (Shmulik Dubov)   תזמורת שִׂמְחֶה (שמוליק דובוב)
  תזמורתו של דוד איכלביץ (פיני רוטשטיין)