דואר אדום | קליק אחד ושלאגר אתר הבית
12.14.2019 | יום מוצאי שבת ט"ז כסלו ה'תש"פ | ב"ה
 
- אלי הרצליך בעבודות על אלבומו השני עם יואלי דיקמן משה לאופר ואלי קליין ואיצי ברי

- יוסי גרין מסיים בימים אלה פרוייקטים שונים עם ׳שלמה שמחה׳ ומקהלת ׳יידיש נחת׳

- הפרוייקט הגדול של שלאגר יוצא לחנויות בארה״ב ובארץ ע״י חברת ניגון מוצאי תשעה באב.

- האלבום הישראלי של אברהם פריד ״כמה טוב שנפגשנו״ בחנויות מוצאי תשעה באב

- מיילך קאהן מוציא מיד לאחר תשעה באב את אלבומו הבכורה ׳יעדער איינער׳

- מוטי שטיינמץ בשלבי מיקסים סופים לאלבום הביכורים שלו. על העיבודים חתומים משה לאופר ויואלי דיקמן - תאריך השקה: נדחה לר״ח שבט

- יוני שלמה מסיים בימים אלה הקלטות לאלבומו החדש - פרטים בהמשך

- גדול המלחינים יוסי גרין התחיל לעבוד על ״התו העשירי״. פרטים יבואו

- הזמר צודיק גרינוואלד עובד במרץ על אלבומו השני, איתו ישיק קליפ וידאו מושקע. על ההפקה יוסי גרין


ראשי | חדשות | מוזיקה
המסמך שהגיע הבוקר למערכת שלאגר

חשיפה: הגר''ע יוסף נתן את ברכתו למופע ההיסטורי באיצטדיון רמ''ג

מערכת שלאגר חושפת בפרסום ראשון את המכתב שכתב הרב עובדיה יוסף ליעקב שוואקי ערב המופע ההיסטורי שיתקיים באיצטדיון רמת גן בראשון הקרוב. במכתב פונה הרב ליעקב שוואקי בתואר ''נעים זמירות ישראל'' ומאשר לו את ההשתתפות בארוע הגדול

ו' ניסן ה'תשס"ח | 4/11/2008

מערכת שלאגר חושפת בפרסום ראשון את המכתב שכתב הרב עובדיה יוסף שליט"א ליעקב שוואקי ערב המופע ההיסטורי שיתקיים באיצטדיון רמת גן בראשון הקרוב.  במכתב פונה הרב עובדיה ליעקב שוואקי בתואר ''נעים זמירות ישראל'' ומאשר לו את ההשתתפות בארוע הגדול וההיסטורי של תנועת חב"ד.

ציפי נחשוני | שלאגר

גורם בביתו של הרב מספר למערכת שלאגר, על כך שבעקבות הסייגים והקוד הצניעותי המחמיר שננקט בארוע הזה, מצא לנכון הרב לאשר את קיום המופע על כל המשתמע מכך. אותו גורם ממשיך ואומר, אין שום סיבה שמופע חיזוק שמתקיים בצניעות כל כך רבה יוכרז כעל ארוע פריצות. בנוסף לכך הרב עובדיה יוסף נתן את ברכתו למופע וגם ביקש שיפרסמו את מכתב החיזוק שכתב ליעקב שוואקי.

מדובר במסמך בעל משמעות עצומה עבור יעקב שוואקי שהוציא קרניים לעסקני בני ברק ולעורכי החינמון הירושלמי "ארבע כנפות". האחרונים גידפו את שוואקי ויצאו נגדו בכל החרמות והנידויים הכתובים במקרא. במהלך המאבק המלוכלך והמכפיש שיצאו בו עורכי החינמון רשמו לעצם בחינמון הרבה "הצלחות", כמו ביטול המופע המוצלח בטדי או אי הופעתו של מרדכי בן דוד בארועי פריצות או כאשר הכריזו כי מופע 'האסק' המיתולגי בניו יורק עבר לארוע בעל אופי גברי בלבד  בעקבות המסע שניהלו נגדו, מה שהתברר כבדיחה כאשר המופע התקיים במתכונת הישנה.

ביום ראשון הקרוב היסטוריה במוזיקה החסידית. רבבות של אנשים נשים וטף יפקדו את האיצטדיון ברמת גן בעצרת חיזוק והתעוררות לרגל יום הולדתו של הרבי מליובאוויטש. בערב שמארגנים בתנועת חב"ד, יטלו חלק הזמרים מרדכי בן דוד ויעקב שוואקי.

מפיק המופע יוני כהנא בשיחה עם מערכת שלאגר מספר על תפוסה כמעט מלאה במופע ומזכיר לכולם שבמופע האחרון בבלומפילד נשארו רבים בחוץ בגלל חוסר בכרטיסים. 

למערכת שלאגר נודע עוד כי הזמר עמיר בניון לא יופיע כמתוכנן וזאת עקב ניתוח רפואי שנקבע לו ליום המופע. בסביבות הזמר מוסרים את התנצלותם.

מה שהכי יעניין את גולשי שלאגר בוודאי, הם עסקני בני ברק הנמרצים וחדורי המוטיבציה. הללו מחללי שם שמיים ברבים ומוזילים את דברי הרבנים, העסקנים הנ"ל שכל אחד מהם מחזיק בוועדה מיוחדת לטוהר מיוחד החליטו להפיץ כרזות ולשחזר פאשקווילים שנכתבו בעבר תוך שהם מציינים שהם כביכול תקפים גם לארוע הקרוב.

באיומים מפורשים שנכתבו לזמרים הם כותבים כי הם יאסרו את מכירת האלבומים שלהם בחנויות כמו גם החרמת המופעים שלהם בפני גדולי תורה. בנוסף יורדים העסקנים לדיוטא תחתונה ומאיימים ללא בושה כי הם יודיעו בבתי הספר של הילדים על המכשלה הנוראה שלוקח בהם חלק אביהם.

מכיון שבארוע ישתתפו עשרות אלפי בני תורה שקיבלו את אישור גדולי ישראל ורבני חבד על השתתפותם  במופע, הופכים העסקנים למחללי שם שמיים, כאשר הציבור יראה את אלפי בני התורה שכביכול אינם סרים לדברי רבותינו . 

את החיזוק הגדול קיבלו הזמרים יעקב שוואקי ומרדכי בן דוד שרישמית הוכשרה הקרקע לקיים את הארועים הצנועים והכשרים כפי שנהגו במחוזתינו זה זמן. מרדכי בן דוד אומר לשלאגר היום, "לי מספיקים דברי רבותיי, הרב עובדיה יוסף שליט"א, ורבני חב"ד. שום עסקן לא יצליח להלחם בהם".

בתוך כתיבת השורות האלו נודע כי מנחם טוקר המנחה האגדי שמלווה בשנים האחרונות את מופעי הענק מצטרף לבמה וינחה את החלק האומנותי בארוע.

 

  תגיות: הרבי מליובאוויטש - יעקב שוואקי - מנחם טוקר

70% אהבו
 
הסתר כל התגובות  

1. תודה
הרב עובדיה תודה רבה שאישרת לשוואקי להופיע באיצתדיון
שמעון, 355shimon | כ' אייר ה'תשס"ח
8. אחלה מופע שיהיה תאמין לי  (ל"ת)

בערלה | ו' ניסן ה'תשס"ח
10. חברים! רק הרבי מלובאויטש ! שימחו בשמחת התורה  (ל"ת)

שמח תשמח  | ו' ניסן ה'תשס"ח
11. הרב עובדיה ! מנהיג אמיתי ! הגיע הזמן  (ל"ת)

יוסיפון  | ו' ניסן ה'תשס"ח
17. רק יוני כהנא מסוגל להרים מופע כזה ! (ל"ת)

רק אחד  | ו' ניסן ה'תשס"ח
21. החלפת רבנים
רציתי לדעת ממתי הרב עובדיה יוסף שליט"א נהיה הרב של מרדכי בן דוד
וכי כל פעם שאיזה רב יתיר ללכת למופע הוא ילך אחרי אותו רב?
שוקי | ז' ניסן ה'תשס"ח
22. עסקני הטליבאן הובסתם (ל"ת)

שמולק, segalamran@walla.com | ז' ניסן ה'תשס"ח
23. אצטדיון "בלומפילד" ברמת גן?? אתמהה... (ל"ת)

ללא שם | ח' ניסן ה'תשס"ח
25. מידיעה אישית
הרבי מסדיגורה אמר פעם כי הרבנים האוסרים את המופעים הללו "אינם מבינים את הדור הזה"!
דודי | ח' ניסן ה'תשס"ח

 
האחים מרכוס הגיעו ל-16 שעות להופעת ענק
השנה, הזמרים המפורסמים בנצי ושמולי מרכוס מלהקת 8th Day הגיעו מקליפורניה ליום אחד בלבד, בכדי להצדיע ולשיר לקרוב לאלף ילדים עם צרכים מיוחדים ולמשפחותיהם וקהל הרחב בתיאטרון ירושלים.
טויטו בתמונות שיגרמו לכם לארוז מזוודה
מה רבו מעשיך ה': רגע אחרי שתיעד את חודש החגים בבית מדרשו של הרבי מליובאוויטש בניו יורק יחד עם אלפי החסידים, הצלם חיים טויטו קפץ לביקור קצר באמסטרדם
שמחה ליינר חוזר עם אלבום רביעי
בשונה מאלבומיו הקודמים הפעם באלבומו החדש - ''כל הכבוד'' קפץ שמחה ישר למים העמוקים ודאג לא רק לקטעי השירה באלבום אלא להפיק בעצמו את כל האלבום וכדי לעשות זאת בגדול
יונתן שינפלד בקליפ חדש : אהבת חינם
באווירת הימים מגישים יונתן שינפלד וכוכב הרשת שוקי סלומון קליפ חדש וממכר: אהבת חינם. את מילות השיר כתב שוקי סלומון, על הלחן אחראים סלומון ושינפלד שגם עיבד מוזיקלית.
סימפוניה של עוצמה בבנייני האומה‎
אלפים נטלו חלק במופע מרהיב שנערך אתמול בבנייני האומה, בו אירח ענק הזמר מלונדון שלוימי גרטנר שורת כוכבים נוצצת, הכוללת את יונתן רזאל, נפתלי קמפה, וארי היל בליווי תזמורת "המנגנים"