דואר אדום | קליק אחד ושלאגר אתר הבית
8.22.2019 | יום חמישי כ"א מנחם-אב ה'תשע"ט | ב"ה
 
- אלי הרצליך בעבודות על אלבומו השני עם יואלי דיקמן משה לאופר ואלי קליין ואיצי ברי

- יוסי גרין מסיים בימים אלה פרוייקטים שונים עם ׳שלמה שמחה׳ ומקהלת ׳יידיש נחת׳

- הפרוייקט הגדול של שלאגר יוצא לחנויות בארה״ב ובארץ ע״י חברת ניגון מוצאי תשעה באב.

- האלבום הישראלי של אברהם פריד ״כמה טוב שנפגשנו״ בחנויות מוצאי תשעה באב

- מיילך קאהן מוציא מיד לאחר תשעה באב את אלבומו הבכורה ׳יעדער איינער׳

- מוטי שטיינמץ בשלבי מיקסים סופים לאלבום הביכורים שלו. על העיבודים חתומים משה לאופר ויואלי דיקמן - תאריך השקה: נדחה לר״ח שבט

- יוני שלמה מסיים בימים אלה הקלטות לאלבומו החדש - פרטים בהמשך

- גדול המלחינים יוסי גרין התחיל לעבוד על ״התו העשירי״. פרטים יבואו

- הזמר צודיק גרינוואלד עובד במרץ על אלבומו השני, איתו ישיק קליפ וידאו מושקע. על ההפקה יוסי גרין


ראשי | חדשות | מוזיקה
המסמך שהגיע הבוקר למערכת שלאגר

חשיפה: הגר''ע יוסף נתן את ברכתו למופע ההיסטורי באיצטדיון רמ''ג

מערכת שלאגר חושפת בפרסום ראשון את המכתב שכתב הרב עובדיה יוסף ליעקב שוואקי ערב המופע ההיסטורי שיתקיים באיצטדיון רמת גן בראשון הקרוב. במכתב פונה הרב ליעקב שוואקי בתואר ''נעים זמירות ישראל'' ומאשר לו את ההשתתפות בארוע הגדול

ו' ניסן ה'תשס"ח | 4/11/2008

מערכת שלאגר חושפת בפרסום ראשון את המכתב שכתב הרב עובדיה יוסף שליט"א ליעקב שוואקי ערב המופע ההיסטורי שיתקיים באיצטדיון רמת גן בראשון הקרוב.  במכתב פונה הרב עובדיה ליעקב שוואקי בתואר ''נעים זמירות ישראל'' ומאשר לו את ההשתתפות בארוע הגדול וההיסטורי של תנועת חב"ד.

ציפי נחשוני | שלאגר

גורם בביתו של הרב מספר למערכת שלאגר, על כך שבעקבות הסייגים והקוד הצניעותי המחמיר שננקט בארוע הזה, מצא לנכון הרב לאשר את קיום המופע על כל המשתמע מכך. אותו גורם ממשיך ואומר, אין שום סיבה שמופע חיזוק שמתקיים בצניעות כל כך רבה יוכרז כעל ארוע פריצות. בנוסף לכך הרב עובדיה יוסף נתן את ברכתו למופע וגם ביקש שיפרסמו את מכתב החיזוק שכתב ליעקב שוואקי.

מדובר במסמך בעל משמעות עצומה עבור יעקב שוואקי שהוציא קרניים לעסקני בני ברק ולעורכי החינמון הירושלמי "ארבע כנפות". האחרונים גידפו את שוואקי ויצאו נגדו בכל החרמות והנידויים הכתובים במקרא. במהלך המאבק המלוכלך והמכפיש שיצאו בו עורכי החינמון רשמו לעצם בחינמון הרבה "הצלחות", כמו ביטול המופע המוצלח בטדי או אי הופעתו של מרדכי בן דוד בארועי פריצות או כאשר הכריזו כי מופע 'האסק' המיתולגי בניו יורק עבר לארוע בעל אופי גברי בלבד  בעקבות המסע שניהלו נגדו, מה שהתברר כבדיחה כאשר המופע התקיים במתכונת הישנה.

ביום ראשון הקרוב היסטוריה במוזיקה החסידית. רבבות של אנשים נשים וטף יפקדו את האיצטדיון ברמת גן בעצרת חיזוק והתעוררות לרגל יום הולדתו של הרבי מליובאוויטש. בערב שמארגנים בתנועת חב"ד, יטלו חלק הזמרים מרדכי בן דוד ויעקב שוואקי.

מפיק המופע יוני כהנא בשיחה עם מערכת שלאגר מספר על תפוסה כמעט מלאה במופע ומזכיר לכולם שבמופע האחרון בבלומפילד נשארו רבים בחוץ בגלל חוסר בכרטיסים. 

למערכת שלאגר נודע עוד כי הזמר עמיר בניון לא יופיע כמתוכנן וזאת עקב ניתוח רפואי שנקבע לו ליום המופע. בסביבות הזמר מוסרים את התנצלותם.

מה שהכי יעניין את גולשי שלאגר בוודאי, הם עסקני בני ברק הנמרצים וחדורי המוטיבציה. הללו מחללי שם שמיים ברבים ומוזילים את דברי הרבנים, העסקנים הנ"ל שכל אחד מהם מחזיק בוועדה מיוחדת לטוהר מיוחד החליטו להפיץ כרזות ולשחזר פאשקווילים שנכתבו בעבר תוך שהם מציינים שהם כביכול תקפים גם לארוע הקרוב.

באיומים מפורשים שנכתבו לזמרים הם כותבים כי הם יאסרו את מכירת האלבומים שלהם בחנויות כמו גם החרמת המופעים שלהם בפני גדולי תורה. בנוסף יורדים העסקנים לדיוטא תחתונה ומאיימים ללא בושה כי הם יודיעו בבתי הספר של הילדים על המכשלה הנוראה שלוקח בהם חלק אביהם.

מכיון שבארוע ישתתפו עשרות אלפי בני תורה שקיבלו את אישור גדולי ישראל ורבני חבד על השתתפותם  במופע, הופכים העסקנים למחללי שם שמיים, כאשר הציבור יראה את אלפי בני התורה שכביכול אינם סרים לדברי רבותינו . 

את החיזוק הגדול קיבלו הזמרים יעקב שוואקי ומרדכי בן דוד שרישמית הוכשרה הקרקע לקיים את הארועים הצנועים והכשרים כפי שנהגו במחוזתינו זה זמן. מרדכי בן דוד אומר לשלאגר היום, "לי מספיקים דברי רבותיי, הרב עובדיה יוסף שליט"א, ורבני חב"ד. שום עסקן לא יצליח להלחם בהם".

בתוך כתיבת השורות האלו נודע כי מנחם טוקר המנחה האגדי שמלווה בשנים האחרונות את מופעי הענק מצטרף לבמה וינחה את החלק האומנותי בארוע.

 

  תגיות: הרבי מליובאוויטש - יעקב שוואקי - מנחם טוקר

71% אהבו
 
הסתר כל התגובות  

1. תודה
הרב עובדיה תודה רבה שאישרת לשוואקי להופיע באיצתדיון
שמעון, 355shimon | כ' אייר ה'תשס"ח
8. אחלה מופע שיהיה תאמין לי  (ל"ת)

בערלה | ו' ניסן ה'תשס"ח
10. חברים! רק הרבי מלובאויטש ! שימחו בשמחת התורה  (ל"ת)

שמח תשמח  | ו' ניסן ה'תשס"ח
11. הרב עובדיה ! מנהיג אמיתי ! הגיע הזמן  (ל"ת)

יוסיפון  | ו' ניסן ה'תשס"ח
17. רק יוני כהנא מסוגל להרים מופע כזה ! (ל"ת)

רק אחד  | ו' ניסן ה'תשס"ח
21. החלפת רבנים
רציתי לדעת ממתי הרב עובדיה יוסף שליט"א נהיה הרב של מרדכי בן דוד
וכי כל פעם שאיזה רב יתיר ללכת למופע הוא ילך אחרי אותו רב?
שוקי | ז' ניסן ה'תשס"ח
22. עסקני הטליבאן הובסתם (ל"ת)

שמולק, segalamran@walla.com | ז' ניסן ה'תשס"ח
23. אצטדיון "בלומפילד" ברמת גן?? אתמהה... (ל"ת)

ללא שם | ח' ניסן ה'תשס"ח
25. מידיעה אישית
הרבי מסדיגורה אמר פעם כי הרבנים האוסרים את המופעים הללו "אינם מבינים את הדור הזה"!
דודי | ח' ניסן ה'תשס"ח

 
ומי ניגש ל'כגוונא'? מיילך קאהן ופינצ'יק, פריד ומב״ד...
כל ה'גוונים' ב'כגוונא' אחד! כך חברו להם מיטב הלחנים והיצירות של קטע התפילה 'כגוונא' למחרוזת שבתית אחת, מבית היוצר של מקהלת מלכות בניצוחו של פנחס ביכלר
הרב שלמה טויסיג בסינגל חדש – "נאך אביסל"‎
עם סיום ימי בין-המצרים, משיק בעל המנגן הרב שלמה טויסיג סינגל חדש קצבי וסוחף "נאך אביסל" – המדבר על התקווה והאמונה שגם מתוך הגלות הקשה, צריך לשיר ולשמוח ומתוך זה נגאל בקרוב.
חנן בן ארי ואופשימחעס פתחו את הקיץ באמפי בת-ים‎
לפעמים שווה להיות בת-ימי. למשל, כדי ליהנות מהופעת פתיחת הקיץ השנתית באמפי בת-ים שפתחה רשמית את הופעות הקיץ ברחבי הארץ. על הבמה הופיעו בהופעה מלאה אלוף העולם חנן בן ארי, להקת אופשימחעס
אחרי 13 שנה: מענדי ווייס משיק אלבום
תחת השם ''אלע אלע'' (ובתרגום לעברית: כולם כולם) משיק זמר החתונות הוותיק מענדי ווייס את אלבום הבכורה שלו, שמסמל אחד לאחד את השם בו הוא מתפאר. האלבום כולל 12 רצועות מושקעות
הושק פרויקט ייחודי ''טביעת אצבע''
עם השקת האלבום ''טביעת אצבע'', מגיש נפתלי משה שניצלר את הרצועה התשיעית באלבום - ''כי יעקב'' - אותו מבצע גדול הזמר החסידי בני פרידמן.
צפו: 'טנור בשנים' - כשיוסל'ה ולאונרד כהן נפגשו על הבמה
שני הטנורים הגדולים במוזיקה היהודית, החזן יצחק מאיר הלפגוט וענק הזמר אוהד מושקוביץ חברו למופע ייחודי הנקרא 'טנור בשניים'. מיטב הקלאסיקות של המוזיקה היהודית, מכל הסגנונות
גרטנר שר, מונה ניצח ו'מלכות' השלימה את ההרמוניה!
שלוימי גרטנר, מקהלת מלכות בניצוחו של פנחס ביכלר ומונה רוזנבלום בקליפ חדש, חי ומרהיב. והפעם, המחרוזת האהובה 'הרחמן' שמתוך אלבומו האחרון של גרטנר.
חוזר אל הבמה: יוסף חיים שוואקי בסינגל חדש ׳חזור בך׳
לאחר שנתיים של שקט יחסי, משחרר הערב לראשונה יוסף חיים שוואקי סינגל חדש, סוחף ומרגש – "חזור בך" – אותו הלחין נח פלאי ועיבד יואלי דיקמן – על מילים הנוגעים לכל בן ישיבה בימי הנעורים וראוי שידע בעל פה