דואר אדום | קליק אחד ושלאגר אתר הבית
1.21.2020 | יום שלישי כ"ד טבת ה'תש"פ | ב"ה
 
- אלי הרצליך בעבודות על אלבומו השני עם יואלי דיקמן משה לאופר ואלי קליין ואיצי ברי

- יוסי גרין מסיים בימים אלה פרוייקטים שונים עם ׳שלמה שמחה׳ ומקהלת ׳יידיש נחת׳

- הפרוייקט הגדול של שלאגר יוצא לחנויות בארה״ב ובארץ ע״י חברת ניגון מוצאי תשעה באב.

- האלבום הישראלי של אברהם פריד ״כמה טוב שנפגשנו״ בחנויות מוצאי תשעה באב

- מיילך קאהן מוציא מיד לאחר תשעה באב את אלבומו הבכורה ׳יעדער איינער׳

- מוטי שטיינמץ בשלבי מיקסים סופים לאלבום הביכורים שלו. על העיבודים חתומים משה לאופר ויואלי דיקמן - תאריך השקה: נדחה לר״ח שבט

- יוני שלמה מסיים בימים אלה הקלטות לאלבומו החדש - פרטים בהמשך

- גדול המלחינים יוסי גרין התחיל לעבוד על ״התו העשירי״. פרטים יבואו

- הזמר צודיק גרינוואלד עובד במרץ על אלבומו השני, איתו ישיק קליפ וידאו מושקע. על ההפקה יוסי גרין


ראשי | חדשות | מוזיקה
הופיע פעמיים, פריד - צילומים : ישראל ברדוגו, שלאגר

פריד בשואו חסידי בבניני האומה • גלריה

אלפי נשים השתתפו היום (שני) בכינוס נשות חב''ד הארצי בבנייני האומה בירושלים. השנה, לראשונה נערכו שני כנסים זהים באותו היום, בכדי לתת מענה לאלפי הנשים שביקשו להשתתף בכנס ה-45 , אשר במהלכו אברהם פריד הופיע פעמיים את אותה הופעה בדיוק

י"א תמוז ה'תשס"ח | 7/14/2008

אלפי נשים השתתפו היום (שני) בכינוס נשות חב''ד הארצי בבנייני האומה בירושלים. השנה, לראשונה נערכו שני כנסים זהים באותו היום, בכדי לתת מענה לאלפי הנשים שביקשו להשתתף בכנס ה-45, אשר במהלכו  אברהם פריד הופיע פעמיים את אותה הופעה בדיוק.

הרבה זמן לא היה לאברהם פריד קהל כזה,  כשהוא עלה לבמה הרחש עבר באולם, אלפי הנשים מחאו כף למי שהגיע עם קופת צדקה כשהוא חנוט בסירטוק ארוך וספר חת"ת בידו.

את פריד על הבמה ליוותה תזמורתו המורחבת של יובל סטופל, שהצגיה עיבודים חדשניים לניגוני חב"ד, והתאימה בעליל לרוח המופע.

שעות לפני הארוע נערך יריד גדול בו הציגו חברות שונות ,  משרד הפרסום בולטון פוטנציאל דאג לייבא את המותגים עד ירושליים, ועשרות אלפי גביעי מילקי ופחיות RC ללא סוכר חולקו במהלך היום . צילם את הארוע ישראל ברדוגו, כשבהפקה מיכאל כפלין.

לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:


לא מצליחים לצפות? לחצו כאן
(ולמסך מוגדל)

פותחים בדבר מלכות , ככה זה עובד אצל החבדניקים


יובל סטופל מציג את הפתיחה


הפרדה מוחלטת בארוע


משהו לא ברור על נושא שמיטה עובדי אדמה ואיכרים שבוהים בשמיים


הרב ערד נושא דברים
יובל סטופל מופתע לראות את פריד למרות שהם נפגשו רבע שעה קודם בחזרות


המיקרופון גבוה , אבל תסמכו על הבנאדם שיאלתר משהו


מקדימה קופת הצדקה, מאחור כמה דוסים רוקדים חזק
היה גם תהילים


הפקה לוגיסטית, מיכאל כפלין, תל אביב, ישראל, מידל איסט
היה גם פרוטכניקה


אברהם פריד ודני קייזלר ברגע של חיוך
דני קייזלר אברהם פריד ויובל סטופל והמפיק מיכאל כפלין


אזכיר על הציון


כתיבת פדיון נפש לרבי מלובאויטש


היו גם שקיות לכל משתתפת
משמאל, אשכוליות, פסיפלורה, תפוזים, מנגו


הגעת לכנס נשות חבד? מגיע לך מילקי (כמה קראיטיביות טמונה במשפט הזה)


חילקו קולה רק תמורת שובר


סטארקיסט טונה , הפילה של הטונה


מיכאל כפלין והרבנית רחל בולטון בשיחה ערה


יענקי אלפא סטיילסט המותגים עם לקוחה מאשימה
המערכת הנשית כולה במשרד הפרסום בולטון התגייסה למערכת
 

  תגיות: ברדוגו - אברהם פריד - הופעה - חב''ד - יובל סטופל - ירושלים

3% אהבו
 
הסתר כל התגובות  

1. איזה השקעה........מתי יהיה מופע כזה לגברים עם פריד ?
מחכים ......................
גדליה בן אחיקם | י"א תמוז ה'תשס"ח
2. שנאמר, אין כמו התמונות של ברדוגו  (ל"ת)

שרץ  | י"ב תמוז ה'תשס"ח
3. אין על דנה מבולטון פוטנציאל, מלכה ! (ל"ת)

ברצלונה  | י"ב תמוז ה'תשס"ח
6. מה יהיה איתכם?
זה לא מתאים שיש תמונות של נשים באתר!
מה הקטע של ברדוגו להכניס נשים כאילו בכוונה, ולמה כ"כ הרבה תמונות?
זה אמור להיות אתר של מוסיקה חסידית ולא של תמונות נשי חב"ד.
דניאל | י"ב תמוז ה'תשס"ח
7. מדהים
שמעתי שהיה ארוע מדהים עם פריד וסטופל!
האם אפשר לעלות עוד סרטונים?????????
אלי, eli@walla.co.il | י"ב תמוז ה'תשס"ח
8. הכינוס מיועד לנשים בלבד
ולכן הצלם לא הביא תמונות גברים
תגובה ל4 | י"ב תמוז ה'תשס"ח
9. דווקא!!!....
דווקא בשביל להוציא לכם את העיניים ישראל ברדוגו צילם נשים.
לכל הצדיקים והשומרי ראיה שלא יפתחו כתבות כאלו...
ללא שם | י"ב תמוז ה'תשס"ח
10. למה לא לשים עוד קטעים ?? (ל"ת)

מיקו קופיקו | י"ב תמוז ה'תשס"ח
11. רק חבדניקים יכולים לשתף פעולה עם מילקי.

'שטראוס' מודה: לאכול 'מילקי' זה.. חטא

ליותר מאשר לשחק לידיהם בהודאה מפורשת ובכתב של חברת 'שטראוס' האומרת שלאכול 'מילקי' פרושו לחטוא, לא יכלו המואסים במוצר הזה, אחרי שרבבות צעדו בחסותו במצעד התועבה, לצפות. אלא שלצד ההודאה הפתאומית הזו היא גם משדלת את אלה שקבלו אותה, לחטוא באכילת ה'מילקי'. בלא בושה, כמו היצר עצמו, היא מעודדת אותם באמירה הבוטה כי ''שוה לחטוא בשבילו'' ואפילו מעניקה להם תלושי חנם כדי שהחטא יבוא להם בקלות. זה כבר צפוי ומתאים לה.


את השידול לחטא שיגרה השבוע חברת 'שטראוס' לילד שמשפחתו מתגוררת בלב המחנה החרדי בבני ברק, במעטפות חתומות, שרק אחרי שנפתחו נודעה תכולתן. אחת מהמעטפות, שהגיעה לידי 'כל ההתחלות' נושאת את סימלה הישן של חברת 'שטראוס', השם המאוס 'מילקי' מופיע עליה באותיות של קדוש לבנה ומתחתיו באותיות מצועצעות המלה 'פרלינים' כאילו בכתב יד.
המשפחה שקבלה את המעטפה מתגוררת ברחוב קהילות יעקב בעיר התורה, מקום המרחיק עצמו מכל חטא ומגרש מעליו כל נסיון של 'היצר הרע' להחטיאו. יתכן שבתנאים רגילים, לא היתה משפחה זו, כמו האחרות, נוגעת במעטפה שתכולתה לא ידועה והיא היתה מגיעה מיד לסל האשפה, כמו מעטפות המגיעות מארגונים החשודים כמסיונרים או מסיתים שכונתם ידועה - לנתק, חלילה, יהודים מאמונתם. אבל במקרה של 'שטראוס' הרי אב''ד העיר, הגרמ''יל לנדא, הוא שמעניק את הכשר ה'מהדרין' לחברה, הוא שהמשיך להעניק לה גושפנקא כשרותית, גם אחרי שמימנה את מצעד התועבה, הוא שחותמתו על המכסה של קופסאות הגלידה המשפחתיות החדשות שנקראו הקיץ בשמות פרובקטיביים ומי יחשוש שמא מכילות המעטפות ה'תמימות' ששיגרה חברה זו לעירו של רבה, הצעות מפורשות ל'חטוא' ואפילו 'קופוני חנם' להקל את הדרך אל ה'חטא'?
כשנפתחה המעטפה גילו מקבליה בתוכה מכתב המופנה ישירות המופנה ישירות אל אחד מילדי המשפחה, ילד בן 12. שם משפחה, שם פרטי ופניה נמוסית הפותחת ב'שלום רב'. 'שטראוס גרופ' הודתה על ה''מעורבות והאכפתיות'' של אותו ילד חרדי צעיר, ציינה בכבוד רב את חשיבות הקשר עם ''צרכניה'', שמשפחתו של הילד כבר מזמן לא נמנית עליהם. כבר מזמן לא נמנית עליהם ועד כאן שום דבר שמעורר חשד. משהו מאד לבבי, מנומס ואפילו אריסטוקרטי בלשון ה'ייקים' של 'שטראוס'. משהו שראוי להערכה.
בכל זאת, שאל אבי המכותב את עצמו במה זכה ילדי דוקא? ומיד כשממשיך לקרוא את המכתב מקבל את התשובה מתוך הכתב: ''אנו שמחים ו...גאים לבשר לך על סדרה חדשה במוצרי מילקי, מילקי פרלינים''. האיש, שכבר אמרנו, שהוא ומשפחתו המורחבת מתנזרים ממוצרי 'מילקי' ו'שטראוס', מאז שממנה את מצעד התועבה בתל אביב, לא בדק אפילו במה המדובר והאם המוצר החדש הוא בהכשר המתאים להם כמשפחה חרדית מבני ברק, שהרי גם אם היה לו הכשר של הרב לנדא, לא היו רוכשים אותו. למעשה אין לו הכשר כזה.
אבל לא בזה מתבטאת ה'חוצפה' לשגר את המכתבים האלה לילדים חרדיים, בנים למשפחות המתגוררות בבני ברק, אלא במשפט הבא המופיע במכתב, כאילו ידעו שהוריו של המכותב מתייחסים ל'מילקי' ולכלל מוצרי 'שטראוס' כאל מאכלות אסורים ומתנזרים מהם. כאן באו כותבי המכתב, עם משפט המחץ, שגם אם לא התכונו לו במשמעות שהוא קבל אצל המכותבים החרדים, הוא בעצם אומר הכל על דרך פעולתה של החברה הזו ודרך חשיבתה: ''פינוק ששוה לחטוא בשבילו''... כל שאר המלים שהופיעו במכתב היו כבר מיותרות.
מבחינת מקבל המכתב הרי זו כאילו הזמנה לבוא ולחטוא ב...מצעד התועבה שהחברה הזו מעולם לא התנצלה על מימונו וכשמקבל המכתב הוא ילד בן 12 שעדין לא חטא ונקרא לבוא ולחטוא ב...'מילקי', זה חמור לאין ערוך - ''פינוק ששוה לחטוא בשבילו'' – כמה כונות אמיתיות של שידול לטעום מן האסור טמונות במשפט הזה.
אם עדין לא השתכנעו הוריו של מקבלי המכתב מהתכנים המזכירים את הנחש הקדמוני, ואין סיכוי שכך, צרפה 'שטראוס גרופ', לאותה מעטפה שלשה קופוני חנם שבאמצעות כל אחד מהם ניתן לקבל בכל רשתות השיווק מארז כפול מן החטא. הסיסמא ''פינוק ששוה לחטוא בשבילו'', שבצבור החרדי המתנזר מ'שטראוס' תרגומה המילולי הפשוט הוא נתינת מכשול לפני עיור, מופיעה בו הפעם באותיות ענק. סוף סוף הרי מדובר ב'עיורים' ולא סתם אלא 'ילדים עיורים', שלהם מייעדים את המכשול...
האבא לא ידע את נפשו ומיהר להציג את ההזמנה לחטוא במערכת 'כל ההתחלות'.
בדרך אלינו נתקלו עיניו במודעת ענק שיכולה להכיל בגודלה לפחות 100 מעטפות עם הקביעה ששוה לחטוא בשביל 'מילקי'.. אותן מודעות פונות במישרין לצבור החרדי ולא בדואר-זבל כמו המעטפה שהוא החזיק בידו והמסר שבהן הוא בדיוק הפוך, כאילו היה זה ה...'מילקי' ההפוך שאותה ניסתה החברה להחדיר לפני מספר חדשים לצרכניה. כאן לא מדובר על הצעה גלויה לחטוא ב'מילקי' אלא...לקבל אותו כ'שכר' על השתתפות ב...שעור תורה. ברחוב החרדי עוטה לו יצר הרע המחטיא של 'מילקי', זה מה'פרלינים' דמות של...יצר טוב.
במודעה המטופשת ההיא, מבית היוצר של פרסום 'בולטון-פוטנציאל' המשרת את מטרותיה של חב' 'שטראוס' בצבור החרדי, נשאל האיש שברחוב החרדי: ''השתתפת בשעור טוב''? ובטרם התעשת מיד הוא מתבשר על השכר שהוא ראוי לקבלו כבר בעולם הזה בתמורה ל'שעור' שהשתתף בו ''...מגיע לך 'מילקי'!...נקבע במודעה. לא שכר מצוה, לא שכר מיוחד על עמל בתורה, לא שכר בעולם הבא. 'מילקי' המחטיא.. ''מעודדי השעורים'' הוכיחו שוב ש...אין שיעור לעלילותיהם.. הם מבקשים להיות רודים בדעת הקהל החרדי ומתגלים כרדודים. לכו לשעור טוב ותהיו זכאים ל''...פינוק ששוה לחטוא בשבילו''.
אחרי הכל, אחרי שמקבל המכתב מסר לידי 'כל ההתחלות' את תלושי החנם שבאמצעותם נקרא ילדו... לחטוא באכילת 'מילקי', מצאנו שהוטבע עליהם בכל זאת משפט אחד לענין - ''אל תשאירו אותו לבד'' נכתב בצדו השני של התלוש והוא נראה כמשהו של תחנונים ממש לחרדים הרבים שמתבצרים בעמדתם שלא שוה לחטוא ב'מילקי' ושההצעה לקבל עבירה בצורת 'מילקי' כשכר למצות למוד תורה בשעור טוב אינו שוה אפילו גיחוך...דקל | י"ב תמוז ה'תשס"ח
12. ל1- פתח!
אם היה ארוע כזה לגברים אז כל מה שחילקו שם בחינם (ןבמיוחד המאכלים) היו מתחסלים עוד לפני שעשירית מהאנשים היו מקבלים.
ללא שם | י"ב תמוז ה'תשס"ח
14. ל11 הקנאה שלך מוציאה אותך משיווי משקל
האמת זו לא רק קנאה מצידך זו גם צביעות !
ליטאי | י"ג תמוז ה'תשס"ח
15. ל14 ה''ליטאי'',כנס..
אני לא מתחיל אפילו לקנאות,וצביעות אינה קשורה כאן.
אם עובדות לא מתווכחים! שתיהיה לך רפואה שלמה ושהרבי יברך אותך!
דקל | י"ג תמוז ה'תשס"ח
17. ישראל אתה גדול!!!
תמונות מדהימות יישר כח ענק.
ולכל הצדיקים שמתלוננים מי שבאמת לא רוצה לראות תמונות של בנות שלא יפתח כתבות שהוא יודע שזה של בנות,
ללא שם | י"ד תמוז ה'תשס"ח

 
מב״ד ופריד עשו היסטוריה בפריז • גלריה
באולם המפואר של קזינו דע פאריז הגיעו ביום רביעי שעבר למעלה מ1500 אנשים במופע אדיר מיוחד במינו בעיר האורות – פאריז, פעם הראשונה בעיר זו התאספו תחת קורת גג אחד שני גדולי הזמר החסידים: אברהם פריד ומרדכי בן דוד.
דוד שפירא חדש: "זה הבית שלי"‎
הזמר דוד שפירא שפרץ בסערה לתודעת המוזיקה היהודית עם סינגל הבכורה לך על זה - הפך ללהיט ויראלי עם למעלה מחצי מיליון צפיות ביו טיוב. הזמיר הצעיר, בוגר מקהלת הילדים פרחי מיאמי ואח של מרדכי
משפחת רזאל מסיימת את הש''ס ומקליטה שיר
הרעיון לביצוע השיר החל בכלל כצלצול תחילת הלימודים ב'חיידר' של הבן שנמצא ממש מול הבית של יונתן רזאל. ''כל פעם אני שומע את השיר הזה, עד שזה הפך ממש לחלק מזמירות השבת שלנו...
יונתן שינפלד וקובי ברומר בדואט חדש
בעיצומם של ימי החנוכה מוציא יונתן שינפלד סינגל חדש פרי עטו בשם 'שומר עלינו' בהפקתו של דוד פדידה, כשהוא מצרף אליו לביצוע את פצצת האנרגיה קובי ברומר. התוצאה: להיט תוסס
רבבות ציינו את חג הגאולה ב'צמאה' בבנייני האומה
במופע צמאה המרכזי אמש, שהתקיים לגברים השתתפו האמנים חנן בן ארי, יהונתן רזאל, אברהם פריד ונאור כרמי והלהקה ששילהבו את אלפי המשתתפים לגבהים עליונים
נתן גושן ושלי רנד הצדיעו לחב''ד
בתחילת בשבוע נערך ערב מיוחד לבית חב''ד חדרה בגן האירועים אלכסנדר הצמוד לחדרה. שם הערב נקרא המאירים והשתתפו בו מאות מקורבים וידידי בית חב''ד.