דואר אדום | קליק אחד ושלאגר אתר הבית
11.16.2019 | יום מוצאי שבת י"ח מרחשון ה'תש"פ | ב"ה
 
- אלי הרצליך בעבודות על אלבומו השני עם יואלי דיקמן משה לאופר ואלי קליין ואיצי ברי

- יוסי גרין מסיים בימים אלה פרוייקטים שונים עם ׳שלמה שמחה׳ ומקהלת ׳יידיש נחת׳

- הפרוייקט הגדול של שלאגר יוצא לחנויות בארה״ב ובארץ ע״י חברת ניגון מוצאי תשעה באב.

- האלבום הישראלי של אברהם פריד ״כמה טוב שנפגשנו״ בחנויות מוצאי תשעה באב

- מיילך קאהן מוציא מיד לאחר תשעה באב את אלבומו הבכורה ׳יעדער איינער׳

- מוטי שטיינמץ בשלבי מיקסים סופים לאלבום הביכורים שלו. על העיבודים חתומים משה לאופר ויואלי דיקמן - תאריך השקה: נדחה לר״ח שבט

- יוני שלמה מסיים בימים אלה הקלטות לאלבומו החדש - פרטים בהמשך

- גדול המלחינים יוסי גרין התחיל לעבוד על ״התו העשירי״. פרטים יבואו

- הזמר צודיק גרינוואלד עובד במרץ על אלבומו השני, איתו ישיק קליפ וידאו מושקע. על ההפקה יוסי גרין


ראשי | חדשות | מוזיקה
מתוך הפרסום של שנה שעברה באדיבות 'שטורעם'

הוכרע: שמחת בית השואבה בירושליים תתקיים

למרות כל החרטא והקשקשנות (מצטערים, לא מצאנו מילים אחרות) שליוו את שמחת בית השואבה המרכזית. המופע יתקיים במועדו. בתכנון הופעת ענק במרכז י-ם עם ג'רופי ומנדלסון. בקיצור תלכו לשם עם מצלמה ותביאו תמונה של הרב ספרנוביץ' שנוכל לדעת מי זה

י"א תשרי ה'תשס"ח | 9/23/2007

מצ"ב הכתבה שסוקרה באתר שטורעם. נט אמש

האם תתקיים שמחת בית השואבה בירושלים?: חסידי חב"ד תושבי ירושלים והסביבה בוודאי שאלו את עצמם מדוע עד לרגע זה לא פורסם דבר קיומה של שמחת בית השואבה בעיר, בה נוטלים חלק אלפי יהודים, והמתקיימת מידי שנה בהוראתו של הרבי מליובאוויטש כך מדווח אתר 'שטורעם' היום.

ל'שטורעם' נודע כי עד לשעה זו מתנהלים מגעים בין אנשי ה'וועד לטוהר המחנה' ובהם הרב יצחק מאיר ספרנוביץ' והרב מרדכי בלוי מן הצד האחד, לבין עסקני חב"ד בירושלים ובהם ראשי צעירי אגודת חב"ד בירושלים - הרב נפתלי רוט והרב נעם רוט.

המגעים החלו לאחר שחלק מרבני היהדות החרדית יצאו בקריאה שלא לקיים אירועים מרכזיים במהלך חג הסוכות כנהוג, זאת כחלק מאסטרטגיה כוללת של הרבנים לבטל אירועי זמר ושירה בציבור החרדי.

בנוסף אליהם יצאו רבני השכונות של מרכז ירושלים בקריאה למארגני האירועים הפומביים של חב"ד לבטל את האירועים ולהישמע להוראות הרבנים. במהלך התקופה האחרונה אף נעשו פניות מצד משמרת הקודש אל משפיעים ודמויות חינוכיות בולטות בחב"ד בבקשה שיפעילו את השפעתם על עסקני חב"ד בירושלים שיבטלו את האירועים.

עד לשעה זו לא ברור האם יתקיים אירוע שמחת בית השואבה בירושלים. בתגובה אמר אחד מעסקני חב"ד בירושלים: "התגובות בקרב הציבור הם צער גדול על השבתת השמחה לרבבות יהודים בחג, בגלל כמה אנשים שלא שומרים על הצניעות.

כמה עסקנים אינטרסנטים סיפרו לרבנים שיש ריקודים מעורבים. חלק מהרבנים ניזון משקרים לצערנו הרב. אותם רבנים שחתמו עשו זאת לאחר לחץ גדול, ולאחר שסיפרו להם סיפורי בדיות על בעיות צניעות שלא היו ולא נבראו.

אנשי הוועד לטוהר המחנה לא מייצגים שום גוף, ונראה שהם לקחו על עצמם להיות אפטרופסים של הצניעות בארץ הקודש".

 

  תגיות: הרבי מליובאוויטש - ירושלים

19% אהבו
 
הסתר כל התגובות  

1. חייבים להפסיק עם זה
השירים מגעילים ונמאס לשמוע אותם כבר.
תתחילו להכניס אקורדים יפים ומהלכים יותר מעניינים. אהיי אהיי אהיי י.. לי לי לי.. אוףףףףף!
קלידן | י"ג תשרי ה'תשס"ח
2. מתי יחליפו את התמונה של מנדלסון?
הלו.. מישו שם בעיריה שומע? הוא כבר ניראה לגמרי אחרת
מעריץ של ג'רופיסון | י"ג תשרי ה'תשס"ח
3. אל תשמחו כלל וזהו!!!!
אני בחור חילוני שהתחיל לשמור שבת חגים קצת להתחזק ולחלק מזה יש למוזיקה החסידית . אז למה להפסיק את המופעים .לא מבין את העסקונה הזאת
אולי ניהיה באבל וזהו
יוני | י"א תשרי ה'תשס"ח
4. הצביעות והמגמתיות... כנסו זה מפורט
אמנם מדובר בחלק מרבני הציבור החריד שחתמו על הקריאה.
אבל מדובר בכל הרבנים אליהם פנו בבקשה להצטרף לקריאה.

עד היום לא פנו לחב"ד כי חלק רועש בחב"ד הציג עצמו משהו עצמאי ובלתי משוייך לציבור החרדי. רבני חב"ד אנשי אמת שדעת הרבי זצ"ל וכבודו וכבוד שם חב"ד חשוב להם עושים לאחרונה השתדלויות רבות בכדי להשיב ולהושיב את חב"ד במקומם הראוי להדר לחבב ולאהב שם שמים ולא חלילה ההיפך.

אף עסקן אינו אינטרסנט בדברים אלו, ואף רב לא פתי להאמין לבדיות.
בית גודלי ישראל והרבנים בכלל פתוחה לרווחה באם יש מי שחושב שהוראת הרבנים נגדו היא בגדר של אין דנים לאדם שלא בפניו.

תפנימו שלציבור החרדי. המגזר הסקטוריאלי הזה... [ שאין קשר בין המילה חרדי לרמת שמירת מצוות כלל ועיקר ] לא צריך שיהיו ריקודים מעורבים כדי שאירוע יהיה אסור.... עצם הצורך להביא מופע זיקוקי דינור וחוויות מעוררות למינהם במקום בו לא ניתן לשמור על הפרדה מוחלטת בין המינים.... הוא גם אסור מעיקרא.

היות וכך, צודקים הרנבים אודות הצורך להוקיע לשרש ולקבור כל אפשרות של קיום אירועים מסוג זה בשכונות הציבור החרדי....יקיימו אלו שדברים אלו אינם מפריעים להם... ברחובותיהם ושכונותיהם ואל יבואו לעולל כזאת באיזורים לא להם ובמקומות של הציבור החריד...

דובר אמת  | י"א תשרי ה'תשס"ח
5. ל2 איזה פלפול!!!!!
היי חביבי ראשון מה זה הפלפול הזה?? שנית מי אתה לדבר בשם חב"ד?
הרבנים שעשו העניין הזה לשבור הכל זה בשתי מילים 'ריחוק נשמות' כי מה שמראים פה לעיני כולם זה שיש אצלנו פוליטיקה יש אצלינו מריבות ויש אצלנו פרייקאייט וכאילו הזמרים החסידים כמו פריד ומב"ד או ג'רופי יוני שלמה או מנדלסון זה הם שמפריעים לחינוך של ילדינו...

עזוב זה ביזנס אחד גדול שמנוהל ע"י מפייה אחת משעממת

שיהיה לך חג שמח
ישראל | י"א תשרי ה'תשס"ח
6. מה קרוה עם כל העסקנם למיניהם?!!!!!!!!!!!!
אולי כמה שלמונים ישתיקו את תאוותיהם של העסקנים כמובן. כמה חבל שהם מנסים לקבור את הישרה החסידית והדתית, הדבר עלול לגרום לנשירה של הנוער שלנו לשוליים של החברה החילונית. כמי שמכיר מקרוב את שני הצדדים, החבל הוא דק מאוד אמוד וחבל. צריך לעשות הכל שהאירועים יהיו בהפרדה מלאה ומוחלטת ולאפשר ליהודים לשמוח בחגם, הלא נאמר ושמחת בחגיך והיית אך שמח, כמובן בצניעות!!! אין כל כוונה חלילה לפגוע בשום רב.
דודיק | י"ב תשרי ה'תשס"ח
7. ''צריך לקבור את כל אירועי הזמר החסידי''
צריך לקבור את האנשים ואת הרבנים האלה מה שאוהבים לעשות בלגן זה רק יומיים אחריי יום כיפור ומה בכלל האט ענק געקלאפט על חטה אז אתם המשכים עם הפוליטקה שלכם מתי אתם תפסיקו כבר עם המעשים שלכם תן לחיות כמו בן אדם ועל תהיה צבועה כמו אתם כל הזמן זה חג
ללא שם | י"ב תשרי ה'תשס"ח
8. ל"ג בעומר וכותל מערבי מכשיר את המצב???
אני מסכימה עם הגישה העקרונית, אך בתנאי שזה יהיה עקבי. נוכחתי בברכת כהנים בכותל בחוה"מ, לצערי המצב לא יותר טוב מאשר בארועים משמחים אחרים, וכן במירון בל"ג בעומר, עוד לא ראיתי שרבנים נזעקים על כך.... ולמה?? אם זה אסור אז הייתי רוצה לראות אותם מטפלים בבעייה בכלליות ובשורש הבעיה. האם הרבנים יודעים מה קורה שם??
או שמא זה קשור לשמירת הזמרים בלבד ולא לשמירת הציבור מזה?
סתם העלתי את הרהורי ליבי בעניין.
תושבת ירושלים חרדית | י"ב תשרי ה'תשס"ח
10. klidan ma shlom michael jackson?
ma habbaya shelcha mi shaal mimcha lishmoa musika sheata lo ohev anachnu lo rotzim hamusika shelcha anu rotzim musika "yehudit" veim ze tzarich liyot ayayayayay sheyihye keshtiye muchan lishmoa ata kvar tavin venishmatcha tismach!!! chag sameach achi veal tishkach ayayayayayayayay tamid besimcha!
Sam | י"ט תשרי ה'תשס"ח
11. ל-10
why did you write hebrew in english?
אמריקאי | כ"ו תשרי ה'תשס"ח

 
האחים מרכוס הגיעו ל-16 שעות להופעת ענק
השנה, הזמרים המפורסמים בנצי ושמולי מרכוס מלהקת 8th Day הגיעו מקליפורניה ליום אחד בלבד, בכדי להצדיע ולשיר לקרוב לאלף ילדים עם צרכים מיוחדים ולמשפחותיהם וקהל הרחב בתיאטרון ירושלים.
טויטו בתמונות שיגרמו לכם לארוז מזוודה
מה רבו מעשיך ה': רגע אחרי שתיעד את חודש החגים בבית מדרשו של הרבי מליובאוויטש בניו יורק יחד עם אלפי החסידים, הצלם חיים טויטו קפץ לביקור קצר באמסטרדם
שמחה ליינר חוזר עם אלבום רביעי
בשונה מאלבומיו הקודמים הפעם באלבומו החדש - ''כל הכבוד'' קפץ שמחה ישר למים העמוקים ודאג לא רק לקטעי השירה באלבום אלא להפיק בעצמו את כל האלבום וכדי לעשות זאת בגדול
יונתן שינפלד בקליפ חדש : אהבת חינם
באווירת הימים מגישים יונתן שינפלד וכוכב הרשת שוקי סלומון קליפ חדש וממכר: אהבת חינם. את מילות השיר כתב שוקי סלומון, על הלחן אחראים סלומון ושינפלד שגם עיבד מוזיקלית.
סימפוניה של עוצמה בבנייני האומה‎
אלפים נטלו חלק במופע מרהיב שנערך אתמול בבנייני האומה, בו אירח ענק הזמר מלונדון שלוימי גרטנר שורת כוכבים נוצצת, הכוללת את יונתן רזאל, נפתלי קמפה, וארי היל בליווי תזמורת "המנגנים"