דואר אדום | קליק אחד ושלאגר אתר הבית
2.16.2020 | יום ראשון כ"א שבט ה'תש"פ | ב"ה
 
- אלי הרצליך בעבודות על אלבומו השני עם יואלי דיקמן משה לאופר ואלי קליין ואיצי ברי

- יוסי גרין מסיים בימים אלה פרוייקטים שונים עם ׳שלמה שמחה׳ ומקהלת ׳יידיש נחת׳

- הפרוייקט הגדול של שלאגר יוצא לחנויות בארה״ב ובארץ ע״י חברת ניגון מוצאי תשעה באב.

- האלבום הישראלי של אברהם פריד ״כמה טוב שנפגשנו״ בחנויות מוצאי תשעה באב

- מיילך קאהן מוציא מיד לאחר תשעה באב את אלבומו הבכורה ׳יעדער איינער׳

- מוטי שטיינמץ בשלבי מיקסים סופים לאלבום הביכורים שלו. על העיבודים חתומים משה לאופר ויואלי דיקמן - תאריך השקה: נדחה לר״ח שבט

- יוני שלמה מסיים בימים אלה הקלטות לאלבומו החדש - פרטים בהמשך

- גדול המלחינים יוסי גרין התחיל לעבוד על ״התו העשירי״. פרטים יבואו

- הזמר צודיק גרינוואלד עובד במרץ על אלבומו השני, איתו ישיק קליפ וידאו מושקע. על ההפקה יוסי גרין


ראשי | חדשות | קורה עכשיו
עורכי הדין מתן שוק ודור נחמן | צילום: משה שי

ארגון שופר הנלחם בזמרים - חויב הבוקר לשלם למעלה מ50 אלף ש״ח

השופט גיא הימן מבית משפט השלום בתל אביב חייב הבוקר את עמותת שופר של הרב אמנון יצחק בסך של למעלה מ-50,000 שח בגין הפרת זכויות יוצרים של תמונה בודדת בה נראים ילדים חרדים לומדים. התמונה פורסמה במסגרת הזמנה לשבת עם הרב אמנון יצחק באתר שופר.

זאב כספי | כ"ז אדר ה'תשע"ח | 3/14/2018

השופט גיא הימן מבית משפט השלום בתל אביב חייב הבוקר את עמותת שופר של הרב אמנון יצחק בסך של למעלה מ-50,000 שח בגין הפרת זכויות יוצרים של תמונה בודדת בה נראים ילדים חרדים לומדים. התמונה פורסמה במסגרת הזמנה לשבת עם הרב אמנון יצחק באתר שופר.

בית המשפט מתח ביקורת קשה על התנהלות העמותה ובאי כוחה וקבע כי מטרה חיובית של הזמנה לאירוע דתי לא יכולה להיעשות תוך גזל זכויות.

"ארגון נלחמים על זכויות היוצרים קיבל את תוצאות התביעה ומסר כי זהו נדבך נוסף במאבק הצלמים הישראלים בהפרת זכויות יוצרים. בשנים האחרונות מנהלים צלמים רבים בישראל מאבק על זכויותיהם מאחר ואין הרתעה. ההליכים יקרים ומתישים ורבים ממפירי הזכויות טוענים לתום לב. כולנו תקווה שמגמת הפסיקה הגבוהה תימשך ובכך תיווצר הרתעה." התובעים יוצגו על ידי עורכי הדין מתן שוק ודור נחמן.

פסק דין זה חשוב מאחר והוא מגיע על רקע תביעה נוספת שמנהל בימים אלו האמן ישראל ברדוגו בסכום של 320 אלף שח נגד ארגון שופר על שימוש במספר רב של יצירותיו בהם זמרים ורבנים חרדים שארגונו של הרב אמנון יצחק נלחם בהם במסגרת אתרי האינטרנט והפצת הדיסקים.

 

  תגיות: זכויות יוצרים

42% אהבו
 
הסתר כל התגובות  

1. Mm@shtrudel.net
רמב"ם סנהדרין פרק כו הלכה ז:

כל הדן בדיני עכו"ם ובערכאות שלהן, אע"פ שהיו דיניהם כדיני ישראל, הרי זה רשע וכאילו חרף וגדף והרים יד בתורת משה רבינו שנאמר "ואלה המשפטים אשר תשים לפניהם"; לפניהם - ולא לפני עכו"ם, לפניהם - ולא לפני הדיוטות. היתה יד העכו"ם תקיפה ובעל דינו אלם ואינו יכול להוציא ממנו בדייני ישראל, יתבענו לדייני ישראל תחלה; אם לא רצה לבא, נוטל רשות מבית דין ומציל בדיני עכו"ם מיד בעל דינו.
רמב"ם | י"ז ניסן ה'תשע"ח
2. עם כל הכבוד מדובר בגזל - בוודאי שזה לא נעשה על פי דין תורה - איך אתם נותנים לזה במה???
תביעות מסוג זה צריכות להתברר בבית דין, ואין רשות ליהודי מאמין ללכת לבית משפט, ולא ראוי לאתרכם הנכבד לפרסם ידיעות כאלו שמעודדות אנשים נוספים לפנות לבתי דין חילונים ולא לדין תורה!!!
שייקה | י' תמוז ה'תשע"ח
3. הרב אמנון יצחק בעצמו אינו מאמין בדין תורה...
עובדה שהוא עצמו תובע בערכאות...
מן הראוי גם שידונו אותו בערכאות....
מתן שדה | ד' אלול ה'תשע"ח
4. הרב אמנון יצחק שליט"א צדיק
אני מוחה בכל מי שמזלזל בכבודו של הרב אמנון יצחק שליט"א
יהודי  | ט"ז טבת ה'תש"פ

 
ישראל ברדוגו בגלריה ממערת המכפלה
כמידי שנה בארגון איגוד רבני קהילות, נערכה עם בוקר באוהל יצחק שנפתח בימים אלו במערת המכפלה תפילת הלל בליווי מוזיקלי כאשר את התפילה מוביל רבה של צפת, הרב שמואל אליהו.
ברוך דיין האמת: ד״ר מרדכי סובול הלך לעולמו
עולם החזנות והמוסיקה היהודית מתעטף באבל כבד, עם היוודע דבר פטירתו של 'מחיה החזנות' החזן והמנצח הד''ר מרדכי סובול ז''ל, בגיל 67, לאחר אירוע מוחי שחווה בארה''ב, הלוויתו תתקיים ביום שלישי
גלריה ממעמד השיא של כינוס השלוחים תשע״ח
אלפי שלוחי חב"ד מכל העולם התקבצו בסוף השבוע בשכונת קראון-הייטס בניו-יורק לכינוס השנתי. מה השתנה מאשתקד? מספר השלוחים גדל עוד יותר, ובתמונה הקבוצתית שמסמלת את עוצמת המפעל
אבי מילר לעמי מימון ״הוצאתי את האקדח ויריתי באוויר״
הזמר אבי מילר בראיון מהפנט משחזר את הרגעים הקשים שעברו עליו, כשהותקף עם משפחתו באבנים בשכונת א- טור ואת תגובתו יוצאת הדופן בתוכנית חידודון בהגשת עמי מימון
ברוך דיין האמת: אמו של אברהם פריד נפטרה בגיל 101
כשהיא בגיל 101, הלכה לעולמה הגברת מרים צימל פרידמן ע''ה, אמו של ענק הזמר החסידי ר' אברהם פריד - פרידמן. נחשבה מצאצאי מרן הבעל שם טוב זצוק''ל